Anasayfa / Dernek / Yeni Başkana İlk Ziyaret Oda Başkanı Soydemir’den

Yeni Başkana İlk Ziyaret Oda Başkanı Soydemir’den

soydemirziyaret

Geçtiğimiz günlerde yeni yönetimini oluşturan Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneğinde yeni başkan Mehmet Emin Kızıl’a ilk ziyaret Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’den geldi. Dernek merkezinde eski başkan Mesut Koç ve yönetim kurulu üyeleri ile derneğin çalışmaları hakkında sohbet eden Soydemir başkan Mehmet Emin Kızıl’a hayırlı olsun temennisinde bulunup başarılar diledi. Eski başkan Mesut Koç’a gayretleri ve kültür adına yaptığı tüm çalışmalar için teşekkür eden Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir dernek çalışmalarının ekonomik güç olmadan zor olduğunu söyledi. Ziyaret için teşekkür eden Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Mehmet Emin Kızıl derneğin herkese açık olduğunu söyledi.

Hakkında editor3

1970'li yılların ortasında doğmuş. İlkokuldan yüksek lisansa kadar eğitim kurumlarının verdiği bütün diplomaları almış. Marmara Üniversitesi SBE Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim alanında doktora bile yapmış. Yazıp çizmeye meraklı olduğu ifade ediliyor. Devamı hakkında sayfasında deniliyor.

Önerdiğimiz Yazı

bilişim sohbeti

GUBYO Bilişim Sohbeti Dolu Dolu Geçti

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gölhisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu tarafından düzenlenen ve alanlarında uzman katılımcılarla …