Anasayfa / Dernek / Derneğimizden Anadolu Öğretmen Lisesine Ziyaret

Derneğimizden Anadolu Öğretmen Lisesine Ziyaret

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri öğretmen okullarının kuruluşunun 164. Yılı nedeniyle Fethiye Ömer Özyer Anadolu Öğretmen Lisesine bir ziyaret gerçekleştirdi. Dernek başkanı Mehmet Emin Kızıl, başkan Yardımcısı Neşet Değirmenci, sekreter Harun Sağır, yönetim kurulu üyesi Mesut Koç’un katıldığı ziyarette okul müdürü Mehmet Uçar’la birlikte okulu gezerek okulla ilgili bilgiler aktardı. Fethiye’de Anadolu Öğretmen lisesinin bulunmasının çok önemli olduğunu söyleyen başkan Mehmet Emin Kızıl geleceğin eğitim kadrosunu yetiştiren okula destek olmak ve başarılar dilemek için ziyaret ettiklerini söyledi. Kızıl; “Eğitimcileri yetiştiren bu güzide kuruluşumuzu ilçemize kazandıran ve destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Öğretmen okullarının kuruluşunun 164. yılında bu önemli okulumuzun müdürü değerli eğitimci Mehmet Uçar’a destek olmak ve başarılar dilemek istedik” dedi.

Fethiye Ömer Özyer Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Uçar derneğin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken; “Sivil toplum kuruluşlarının böyle günlerde yanımızda olması sevindirici. Maddi desteğin yanında manevi desteğe de ihtiyacımız var. Öğretmen Okullarının kuruluşunun 164. yılını bir dizi etkinlikle kutladık. Böyle bir günde Karaçulha Kültür ve Dayanışma derneğimize bu nazik ve ince düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Hakkında editor3

1970'li yılların ortasında doğmuş. İlkokuldan yüksek lisansa kadar eğitim kurumlarının verdiği bütün diplomaları almış. Marmara Üniversitesi SBE Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim alanında doktora bile yapmış. Yazıp çizmeye meraklı olduğu ifade ediliyor. Devamı hakkında sayfasında deniliyor.

Önerdiğimiz Yazı

Devlet Hastanesine Ziyaret

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği Fethiye Devlet Hastanesi başhekimi Uzman Doktor Serdar Şahinoğlu’nu ziyaret etti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*