Halkla İlişkiler Final Sınavı Ödevi

Halkla İlişkiler Dersi final sınavı için araştırma ödevi hazırlayacaksınız. Son teslim tarihi 16 Ocak 2023 Pazartesi saat: 15:00’dir. Daha sonra teslim etmeyiniz. 

Ödevler normal fotokopi kağıdı olarak bilinen beyaz a4 sayfasına (arkasını kullanabilirsiniz) el yazısı ile hazırlanacak. Kurşun kalem kullanılarak hazırlanacak ödevin şekil ve yazı açısından (imla kuralları dahil) düzgün olmasına dikkat ediniz. Ödevi nesnel bir dille hazırlayınız. Çok büyük ya da çok küçük yazmayınız. Kağıdı arkalı önlü kullanın ve 2. bir kağıt kesinlikle eklemeyin. Aşağıdaki şablona uygun (kullanırsanız arka sayfa içinde geçerli) çalışma yapınız.

 

FİNAL SINAVI ÖDEVİ KONUSU

Aşağıdaki soruların cevaplarından oluşan kısa bir ödev hazırlayınız.

Kurum kültürü nedir? Kurum kültürü ve halkla ilişkiler arasında nasıl bir ilişki vardır? Kurum kültürü oluşmuş bir yerde halkla ilişkiler faaliyetleri (olumlu, olumsuz) nasıl etkilenir? Tanımlarını yaparak ilişkisini kısaca açıklayınız.

Ödev Şablonu

Teslim edeceğiniz ödev kağıtlarını poşet dosya içerisinde teslim etmeyin. Sadece kağıdı teslim edin ve imzanızı atmayı unutmayınız. Başarılar.