Anasayfa / Yerel Seçim / Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odasına Ziyaret

Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odasına Ziyaret

Ak Partinin adayı Karaçulha’da henüz belirlenmedi ama Mesut Koç sanki adaymış gibi çalışmalarını sürdürüyor. Dün Demokrat Parti’den gelen beklentiye teşekkür ederek Ak Partinin aday adayı olduğunu cevabını veren Koç, Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odasını ziyaret etti. Oda başkanı Ahmet Korkmaz’dan bilgiler aldı. Aday adayı mevcut başkan Kovancı’ya da eleştirdi. Beraberinde bazı pazarcı esnafı ile birlikte Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odasına gelen Mesut Koç, Karaçulha’daki çalışmaların yanısıra halkı ilgilendiren odaları da ziyaret ederek verimli bir süreç için çalıştıklarını söyledi. Daha önceki açıklamalarında partilerin adayları başkanları ise halkın seçtiğini söyleyen Mesut Koç yine kendinden emin açıklamalarda bulundu. Koç; “ Kovancı’nın kulağına birşeyler fısıldandıysa bu sürecin sağlıklı işlemediğini gösterir. Öyle olsa da biz çalışmalarımızı usul ve adap çerçevesinde yürütüyoruz. Bugün burada Çalıca’mızda bulunan pazar esnafımızın sorunlarını konuşuyoruz. Odamızın diğer belediyelerde neler yaptığını paylaşıyoruz.” dedi.

Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Ahmet Korkmaz’da siyasi görüşün ötesinde Fethiye’de AKP’li, CHP’li MHP’li belediye başkanları ile birlikte sorunları paylaştıklarını ama Kovancı ile görüşme bile yapamadıklarını söyledi. Korkmaz; “Kendisine ulaşamadık. Biz pazarı istemedik. Sadece esnaflarımıza sahip çıkılmasını ve bazı konularda desteğini talep edecektik. Olaya siyasi yaklaşarak kapıları kapattı. Mağdur olan pazar esnafımızdır. Mesut Koç’un daha aday adaylığında bile odaya gelmesi onun yaklaşımını gösteriyor. Kendisine başarılar diliyorum.” dedi.

Hakkında editor3

1970'li yılların ortasında doğmuş. İlkokuldan yüksek lisansa kadar eğitim kurumlarının verdiği bütün diplomaları almış. Marmara Üniversitesi SBE Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim alanında doktora bile yapmış. Yazıp çizmeye meraklı olduğu ifade ediliyor. Devamı hakkında sayfasında deniliyor.