Anasayfa / Yerel Seçim / Aynı Gün İki Odaya Birden Ziyaret

Aynı Gün İki Odaya Birden Ziyaret

Hafta sonu yapılacak olan temayül yoklaması ile aday belirleme süreci devam edecek olan Ak Partide Karaçulha Belediye Başkan Aday Adayı Mesut Koç seçim çalışmalarını hızlandırdı. Karaçulha Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Mesut Koç Fethiye Ticaret Odası ve Fethiye Ziraat Odalarını aynı gün ziyaret ederek mesajlarını vermeye devam etti. Fethiye Ticaret Odası Ziyaretinde oda başkanı Akif Arıcan ile görüşen Koç beraberindeki ekip ile fikir alışverişinde bulundu. Karaçulha’da hal konusunda tek hal olması için büyük çaba gösterdiğini söyleyen Arıcan ziyaretten memnun olduğunu ve Mesut Koç’a adaylık ve seçim sürecinde başarılar diledi. Mesut Koç, seçim sürecinde olduğu gibi daha sonrada ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi. Koç; “Belediyelerin odalarla mutlaka ortak çalışması gereken konular var. Ticaret odamızında bu anlamda birikimlerinden istifa etmemiz gerekiyor. Çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Ticaret Odası ziyaretinin ardından beraberinde bulunan ekiple Fethiye Ziraat Odasınına geçen Karaçulha Belediye Başkan Aday Adayı Mesut Koç burada da oda başkanı tarafından ilgi ve memnuniyetle karşılandı. Odasına girmek için kapısında beklediği belediye başkanları olduğunu söyleyen Osman Nuri Demir Mesut Koç’un oda ile işbirliği yapacağı için oldukça mutlu olduğunu söyledi. Zaman zaman çeşitli etkinliklere belediye başkanlarını davet ettiklerini fakat çoğunun katılmadığını belirten Demir kimsenin de şahsıyla ilgili bir durumu belirtmediğini ifade etti. Adayların kalitesinin yükselmesi gerektiğini söyleyen Demir, Mesut Koç’a başarılar dilediğini söyledi. Mesut Koç ise Karaçulha denilince akla tarım çalışanları ve çiftçiler gelmektedir. Onların alınteri akla gelmektedir derken üretimden pazarlama aşamasına kadar her türlü kademede en büyük desteklerinin çiftçilere olacağını söyledi. Koç, “Belediyenin en fazla istifade etmesi gereken kurumlardan birisi de Ziraat Odasıdır. Orada çiftçilerimiz ile ilgili her türlü kayıtlı bilgi bulunmaktadır. Eğer belediye olarak halkın her türlü ihtiyacına dönük çalışmalar yapacaksanız, mutlaka buralarla işbirliği yapmanız gerekir. Biz inşallah bütün odalarımızla sıkı işbirliği içinde çalışacağız.” dedi.

Hakkında editor3

1970'li yılların ortasında doğmuş. İlkokuldan yüksek lisansa kadar eğitim kurumlarının verdiği bütün diplomaları almış. Marmara Üniversitesi SBE Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim alanında doktora bile yapmış. Yazıp çizmeye meraklı olduğu ifade ediliyor. Devamı hakkında sayfasında deniliyor.