Anasayfa / Dernek / Yeni Başkana İlk Ziyaret Oda Başkanı Soydemir’den

Yeni Başkana İlk Ziyaret Oda Başkanı Soydemir’den

soydemirziyaret

Geçtiğimiz günlerde yeni yönetimini oluşturan Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneğinde yeni başkan Mehmet Emin Kızıl’a ilk ziyaret Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’den geldi. Dernek merkezinde eski başkan Mesut Koç ve yönetim kurulu üyeleri ile derneğin çalışmaları hakkında sohbet eden Soydemir başkan Mehmet Emin Kızıl’a hayırlı olsun temennisinde bulunup başarılar diledi. Eski başkan Mesut Koç’a gayretleri ve kültür adına yaptığı tüm çalışmalar için teşekkür eden Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir dernek çalışmalarının ekonomik güç olmadan zor olduğunu söyledi. Ziyaret için teşekkür eden Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Mehmet Emin Kızıl derneğin herkese açık olduğunu söyledi.

Hakkında editor3

1970'li yılların ortasında doğmuş. İlkokuldan yüksek lisansa kadar eğitim kurumlarının verdiği bütün diplomaları almış. Halen Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim alanında doktoranın tez aşamasında. Yazıp çizmeye meraklı olduğu ifade ediliyor.

Önerdiğimiz Yazı

Dönüşümcü Liderlik

Isparta’daki Belediye Başkanlarının Dönüşümcü Liderlik Vasıfları Üzerine Nitel Bir Araştırma “Dünyada yaşanan küreselleşme süreci her …